logo
  • 10:00 - 22:00

  • Pazartesi - Pazar

Hakkımızda

Kurumsal BilgilerDeğerli Misafirimiz Kanatlı Alışveriş Merkezimize Hoş Geldiniz,


Kanatlı Alışveriş Merkezi olarak bizi tercih edip sizlerle buluşmamızı sağladığınız için içtenlikle teşekkür ederiz. Kanatlı AVM Yönetim Ekibi olarak her gün yeni bir güne başlarken tek amaçla işe başlıyoruz; sizleri evinizdeki kadar rahat, mutlu ve güvende hissettirmek.


Sizlerle buluşmanın heyecanı ile güne başlayan ekibimiz siz değerli misafirlerimizi ağırlarken; eğlenceyi ve keyifli aynı anda yaşatmayı amaç edindik. Bizimle vakit geçirdiğiniz her an evinizdeki kadar rahat, huzurlu ve güvenilir bir ortamda olmanızı hayal ettik. Bu hayali gerçekleştirmek amacıyla güne sizlerle başlamak bize keyif ve heyecan veriyor.


Bu heyecan alışveriş merkezimizin açıldığı ilk gün olan 7 Şubat 2007’den bu yana devam etmektedir. Siz değerli misafirlerimize, her an keyif alabilecekleri ve aradığı konfora sahip olabileceğiniz bir ortam sağlamayı amaç edindik. Bu amaç doğrultusunda sürekli değişim içindeyiz ve yenilenme çabası ile değişiklikler yapmaya devam ediyoruz.


Alışveriş Merkezimizde her yaş grubuna hitap eden hizmet sunmaktayız. Tek amacımız sizlere konforu, keyfi ve eğlenceyi aynı anda buluşturan müşteri odaklı bir anlayış çerçevesinde hizmet sunma çabasındayız. Bununla birlikte aynı zamanda şehir kültürüne ve Şehrimize katkı sağlamak amacıyla Eskişehir'in kalkınması için de birçok sosyal sorumluluk ve kültürel organizasyonlara da imza atarak destek olmaya çalışıyoruz. Paylaştığımız tüm bu güzelliklerden, Eskişehir’li olmaktan ve özellikle sizlerle birlikte olmaktan onur ve gurur duymaktayız


Bizim sizlerle alışveriş merkezimizde ki birlikteliğimizden paylaşmaya çalıştığımız hizmet; hazır giyimden oyuncağa, market alış verişinden spor giyime, aksesuardan eğlenceye, yemek seçeneklerinden sıcak, soğuk yemek ve içeceklere kadar birçok farklı kategoride hizmet vermeye hedefledik ve bu hedefi gerçekleştirdik.


Değerli misafirimiz, Kanatlı AVM Yönetim Ekibi olarak sizi alışveriş merkezimizde ağırlamaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Bizimle birlikte olduğunuz süreç içerisinde ürün ve hizmet alışverişlerinizde ki öneri ve eleştirilerinizi bizimle paylaşırsanız, Kanatlı AVM Yönetim Ekibi olarak kurumsal çizgimizi bozmadan sizlerin tavsiyeleri ile en iyi hizmeti sunmaya devam edeceğiz. Bilgi, paylaşımınız ve önerileriniz için şimdiden teşekkür eder, yaşamınız ve her gününüzün sağlıkla, keyifle, huzurla ve mutlulukla  geçmesini dileriz.


Sizinle Birlikte Olmak Büyük Bir Keyif . . .


Sevgi ve Saygılarımızla,

         Zehra Kutlu
Kanatlı AVM Genel MüdürüKanatlı Alışveriş Merkezi olarak bizi tercih edip sizlerle buluşmamızı sağladığınız için içtenlikle teşekkür ederiz. Kanatlı AVM Yönetim Ekibi olarak her gün yeni bir güne başlarken tek amaçla işe başlıyoruz; sizleri evinizdeki kadar rahat, mutlu ve güvende hissettirmek.

Kanatlı Alışveriş Merkezi

HİZMET ANLAYIŞIMIZ